środa, 25 lipca 2012

Kuchnia Zielona / The Green Kitchen

Witaj Lara i Josje. Nie wiem, jak to się stało, ale do tej pory nie przywitałam się z Sofią, Gohą i Złotymptakiem. Cieszę się, że tu zaglądacie. Dla Was coś słodkiego "od firmy".

Welcome Lara and Josje. I don't know how it happened but I haven't said hello to Sofia, Goha and Złotyptak yet. I'm happy to see you here. Something sweet for you.

U mnie niewielkie postępy w białej jadalni. Piszecie, że czerwone kwiatki na białym tle ożywią wnętrze. No ładne są, nie powiem. I ta czerwień taka energetyzująca. Tylko ja chyba jednak wolę mniej kolorów. Dzisiaj zdjęłam tę kraciastą serwetkę ze stołu i tak się jakoś spokojniej zrobiło. I znalazłam fajny materiał, którego jeszcze nie pokazywałam. Przymierzam na razie. A do tego starsza córka mi się rozchorowała i nic nie da się pomajsterkować.
Żeby nudno nie było pokażę Wam dzisiaj mój poprzedni projekt. Oczywiście też kuchnia. Prezent dla koleżanki. Oto Kuchnia Zielona. Wszystko tu zrobiłam sama z wyjątkiem koszyka na ziemniaki.

I've made little progress with the white kitchen. You say the red flowery print will add colour to the room. Well, I do like the flowers. And the red's so energizing. But, to tell the truth, I prefer less colour, I think. Today I've removed the blue-check table cloth and I like the calmer, more toned effect. I've also found some nice fabric that I haven't shown yet. I keep trying things on . What's more, my older daughter got ill and it's impossible to do any mini work now.
Not to bore you I'd like to show you my older project. Of course it's a kitchen. A gift for a friend. The Green Kitchen. I made it from scratch exept for the potato basket, which I bought.

7 komentarzy:

 1. Dziękuję za powitanie i słodkości.
  No tak, tego mi brakuje, lalkowego jedzonka, jest super !

  OdpowiedzUsuń
 2. I wish your daughter get well quickly.
  The green kitchen is beautiful. I am a big fan of your beautiful work. ;)
  Hugs

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki. Miło się zaczyna dzień od czytania Waszych komentarzy. Pozdrawiam.
  Thanks. A good idea to start a day with reading your nice comments. Hugs from me and my girls.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna kuchnia. Z czego zrobiłaś uchwyty w mebelkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. W Obi albo Castoramie, nie pamiętam, są takie ćwieki tapicerskie w kilku rozmiarach i 2 kolorach. Ja te przetarłam Rub'n'buffem i przykleiłam do białych drewnianych koralików.

   Usuń
 5. Another gorgeous kitchen!
  Geneviève

  OdpowiedzUsuń
 6. This is a beautiful kitchen.
  Bye Faby

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...