środa, 11 lipca 2012

Nieład artystyczny ;) / Artistic;) mess

Cześć Daniel. Ale miła niespodzianka.Po ciastach krasnoludkowych zostały już tylko okruszki, ale jutro przygotuję coś specjalnego.
 Hi Daniel. What a nice surprise. There are only crumbles left but I'll prepare something special tomorrow.


Muszę posprzątać swój stół. Zaczynam się już gubić. Czy Wy też żyjecie w takim chaosie?

I desperately need to clean up. I'm starting to get lost. Do you live in such chaos too?
6 komentarzy:

 1. Ja niestety swój nieład artystyczny muszę skrzętnie sprzątać, po przy wszędobylskiej dwulatce, raczej niebezpiecznie pozostawiać cokolwiek na wierzchu. Marzy mi się choć maleńki kącik do pracy, w którym będę mogła pozostawić coś na następny dzień, ale to marzenie spełni się pewnie dopiero jak starsze dzieci wyfruną z domu. Super porządek masz w tym bałaganie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, jak ja Cię dobrze rozumiem, Maju. Też mam dwulatkę i pięciolatkę. Obie strasznie wścibskie i wszędobylskie. Ale jakoś udaje mi się uchronić mój kącik. Oby nie zapeszyć. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. ....te comprendo, yo vivo en el mismo caos jeje
  besitos ascension

  OdpowiedzUsuń
 3. I've been told I have "flat space syndrome" where if there is a flat surface, it is covered in my mini's and workshop knick knacks and materials. Most are only partially finished. Maybe you have it too?? LOL. Any ways just wanted to let you know how much I love your work especially since most is made from scratch. Can't wait to see more and to learn all I can from you. Mini hugs and BIG love...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Natasha :). You might be right with that syndrome ;). Hugs.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...