czwartek, 21 czerwca 2012

Kawiarka / Coffee jug

Przy okazji małych porządków znalazłam kawiarkę, którą zrobiłam kilka miesięcy temu do pewnego projektu. Zrobiłam od razu trzy sztuki. Została mi ta jedna. Jest to typowy przykład miniatury skleconej z różnych znalezionych przedmiotów, tzw. findings. Ciekawa jestem, czy zgadniecie, z jakich elementów składa się ta zaparzaczka ( ta mniejsza oczywiście ;).

While sorting out some of my mini staff I found a coffee jug that I'd made a few months earlier for some project. I made three pieces then. I've got only this one left. It's a typical example of a miniature made from some findings. I wonder if you can guess what elements I used here (The smaller item, I mean).

5 komentarzy:

 1. Przykrywka przypomina mi zapięcie kolczyka, a rączka plastikowy haczyk (miałam podobne do zawieszania bombek choinkowych), ale chętnie przeczytam z czego rzeczywiście jest zrobiona. Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maju, jesteś bardzo spostrzegawcza. Rzeczywiście, przykrywka to zapięcie od kolczyka, a uchwyt to haczyk choinkowy. Ta część szklana to zatyczka od konturówki do oczu, srebrne obręcze są z papieru, a podstawa to element z długopisu.

  OdpowiedzUsuń
 3. I love your coffee machine in 1:12 and I love my one in 1:1. Great work.
  Hugs from Craftland

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes, coffee machines are cool, aren't they? Life without coffee would be difficult.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...